לאוניד הבטמן

בעמוד זה נספר לכם מידע על הממבר:
אם זה איזה בגדים ואביזרים הוא יכול ללבוש, לאיזה חנויות הוא יכול להיכנס, איזה סוגי קרב הוא יכול לבצע   ועוד....

אז גלשו, תהנו  ותתעדכנו.....!!!! ....     :

טוב כאן אנחנו נספר למתחילים שלא יודעים מה זה בעצם ממבר או מה יש שם, כי אנו מנהלי האתר רוצים מאוד שתבינו טוב, ותיהיו טובים במשחק זה...!!!
טוב בעצם ממבר זה המשלמים למשחק (כלומר כסף אמיתי).  טוב... נספר קצת על הממבר ומה יש שם ואז כבר תחשבו אם זה מעניין אותכם מאוד או מסקרן מה עוד יש בממבר ואולי תיהיו יום אחד ממברים. 
טוב נתחיל ממבר למשל יכול לחצות את החצי המפה השניה שיש שם שער ואתם מסתקרנים בטח מה יש בתוכו וזה.... אז אנו נספר לכם קצת בממבר בעצם יש חנויות חדשות שלא ממברים (שחקנים רגילים) לא יכולים לראות למשל חנות של 2 h יש שם addy mithril steel iron bronze טוב בעצם זה לא ממבר אתם יכולים ללבוש את זה, אבל פחות קל להשיג את החרבות האלו בלא ממבר צריך לחפש אנשים ממברים שמוכרים או בונים את הדברים האלו ומוכרים במחיר שאתם רוצים!!!!
שינוי נוסף שממש אי אפשר להתעלם ממנו הוא שנוספים לך 4 רמות נוספים ומדליקים!!...:

,Agility

,Farming

,Fletching

,Herblore

,Slayer

 .Thieving


טוב השינוי בעיקר ששמים
לב זה המשימות לממברים, יש פי 2 אפילו יותר!!!!
 משימות קשות וקלות ובינוניות אבל דווקא זה כיף מאוד לעשות משימות!!!
אבל השינוי הכי חשוב שאתה יכול ללבוש dragon ויש לך special attack, זאת המתקפה הכי חזקה במשחק,  אבל  צריך משימות כדי להכנס לחנויות ולקנות את הנשק או ללבוש אותו.
טוב יש בגדים של קשת שהממברים יכולים ללבוש, השחקנים הרגילים יכולים רק את בגד הקשת הירוק, והממברים יכולים את הכחול ואת האדום ואת השחור שהוא הכי חזק!!!!
אהה כמעט שחכנו...  הדבר הטוב במשחק זה ש- full dragon שהממברים יכולים ללבוש זה פשוט אדום למשל לנו יש שריון ירוק שהוא נקרא addy להם יש אדום, זה הדבר הכי טוב במשחק.
אבל עדיין אנחנו חושבים מה עם full gold שזה צהוב אביר צהוב ממש גולד כלומר זהב, אבל לדעתינו full dragon יותר טוב..., אבל אנחנו לא יכולים להגיד כלום כי אנחנו לא ממברים.
טוב גם יש להם אפשרות אחרי המשימות QP הרבות ללבוש דברים נורא יפים למשל..: אוזניים של ארנב, כובע של שודדי ים  ועוד....

אז בייי.....,  מקווים שהבנתם........ ;-)

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים