לאוניד הבטמן

טיפים

כאן תוכלו למצוא טיפים על משחק הרשת האהוב שלנו runescape, הטיפים יעזרו לכם די הרבה במשך המשחק אז תקראו ואם לא תבינו משהו תשלחו לנו הודעה ברורה בפורום מה לא הבנתם...

אז מספיק דיבורים בואו נתחיל!!!...:

טיפים על כסף:

 • למתחילים שווה לחצוב ולעלות רמות בחציבה ובהתכה, כי אחרי כמה  רמות למשל מ-20+ אתם יכולים להרוויח כסף בקלות למשל לחצוב silver שהוא נמצא או בחציבה של מצריים, או מתחת לאדמה בפלדור, המקום הכי טוב זה בבניין של התפירה של פלדור אבל צריך 40 בתפירה אז למי שקשה לעלות עד רמה 40 בתפירה שווה לכם ללכת למקומות שרשמנו אחרי שחצבתם 100+ אתם יכולים למכור לאנשים בעולם 29,49,1 עדיף בבנק שבצד ימין יש כמה אנשים שקונים כל silver ב- 150-200-250-400 gp each כלומר כל אחד , יש עוד מקום שאפשר למכור במצריים בבנק או עולם 1,29,49 אז יאללה תנסו!!!! ותרוויחו!!!!
 • יש עוד שיטה להרוויח כסף אבל זה קצת יותר קשה לחצוב mithril להתיך וליצור mithril bars שזה קוביות כחולות ולמכור בעולם 1 , 29 בבנק הגדול של  ורוק, או בפלדור בבנק בצד ימין או מצריים מוכרים את זה בדרך כלל 1 קיי כל אחד (1 k)....  אז יאללה תנסו ותרוויחו!!!!
 • יש שיטה נוספת כמו לחצוב coal ולמכור ב - 156-100 gp each כלומר כל אחד וכמון בעולם 1 בבנק בצד ימין של פלדור זה שיטה שדי כולם יודעים אז יאללה תנסו!!!!....
 • אפשר לחצוב iron ores ואז למכור ב 100-50 gp each כלומר כל אחד אבל זה קצת זול 50 אז תנסו למכור ב 100 טוב  כבר בטח אתם יודעים איפה למכור בעולם 1  בבנק שבצד ימין של פלדור אז יאללה תנסו!!!!....
 • טוב רשמנו עד היום בשיטות של כסף היו די קלים, אבל עכשיו הטיפ הזה די קשה ולמשהו חזק במיוחד: אם אתה רמה גבוהה תילך לגבול עם נזק טוב כמובן של rune ובגדים של rune לך לגבול או לעומק או לההתלה ותהרוג משהו עם full rune אבל שיהיה אוכל :) בלי אוכל אתה תמות אם אתה באותו כוח איתו אם הצלחתה להרוג אותו ואם הוא רוצח אז יורד לו כל הדברים אבל הכל... אז תיקח את כל הדברים השווים...!!!, לך ובנק של ורוק הגדול תתחבר לעולם 1 , 29 , 49 ותמכור ותאמין זה המון המון כסף....
 • קודם כל הטיפ הוא לרמות 25 + אז קודם צריך להשיג מפתח לביקטה שזה ממש לא בעייה מגיעים לעיר  הגמדים למעלה לא מתחת לאדמה מי שלא יודע זה נימצא קרוב להר שלג בין פלדור לעיר הברברים שמה ליד הבנק יורדם מיתחת לאדמה לביוב. ממשיכים בביוב עד שמגיעים לאיזור שיש שם הרבה ענקים level 28 טיפה לפני זה יש מין עיגול כזה שנימצאים שם זומבים ושם יש מפתח לוקחים את המפתח ואז עולים בסולם שנימצא באור של הענקים ומגיעים לביקתה קטנה בין וורוק לעיר הברברים בעצם המפתח הזה הוא מפתח לביקתה כדי שיהיה יותר נוח לרדת לשם. אוקי עכשיו לעיניין הכסף לאחר שיש את המפתח ויכולים בקלות ללכת לאזור הענקים בלי לעשות עיקוף יורדים לאיזור ענקים ומתחילים להרוג אותם לוקחים מכל ענק שהורגים big bones שזה בעצם העצמות שלו. חרי שיש לך בתיק הרבה ביג בונס מוכרים את העצמות ליד הבנק הגדול של וורוק בסרברים  1,32,29,49 המחיר שלהם הוא בין:  500gp-300gp לאחד!!!, אז ככה שיוצא הרבה כסף!!!

  *אם באים עם כמות גדולה בערך 500 אפשר למכול אותהבין 400k - 300k
  ביי מנהל האתר...

 • הטיפ הזה הוא לרמות 40+ בדייג. אתם הולכים לעיר catherby או karajama ודגים הרבה לובסטרים (סרטנים) אחר כך אתם הולכים לחנות הכי קרובה ומוכרים הכל, אז אתם מקבלים משהו שקרוב ל2k אם אתם דגים בכל המקום בתיק!.
  אם אתם ברמה 50+ אז תדוגוswordfishs שזה דגי חרב ותמכרו והם שווים יותר!
  ביי מנהל האתר!

  *קרדיט ל- NUMBER 1

 
               בקרוב יהיה עוד טיפים על כסף....


טיפים על לעלות רמות:

 • לרמות 3-10 שווה יותר לעלות בגובלינים רמה 3 - 2.
 • רמה 10-15 גובלינים יותר חזקים ברמה 5.
 • 15-30 תראו זה קצת מסוכן אבל 30 זה לא כל כך במצריים בשדה הקרב אבל אם אוכל כמובן.
 • 30-40 עדיף שתעלו ב port sarim יש לרדת למטה אז שם בקפטנים  או גובלינים כתומים רמה 28 יש גם 42 שם אז להזהר!!!!
 • 40-50 זה כבר הרבה תפליגו ב post sarim ואז תגיעו לאי ואז יש שם קצת רחוק לרדת למטה ליד השער של המשלמים (member).... יש שם שלדים עכבישים וזהו!, לא ללכת לדרקונים כאילו אם אתם חזקים ויש לכם חרב rune והכל addy או rune, אז יש לכם אישור, חחח... 
 • 50-60 שווה לכם ללכת לאבירים של הקרח....
 • 60-70- לדרקונים רמה 82, או לאבירי קרח,
  או לענקי קרח....

 טיפים על - wildy, כלומר מקום שאפשר להילחם באנשים שמשחקים:

 • טוב למשל שאתם הולכים למקום wildy צריך כמה דברים למשל: אוכל שזה הדבר הכי חשוב כמעט, ואז שיקוי לכוח שמכינים אחרי שעברת את משימת ה- qp של רומאו ויוליה.
  אם נגמר לך האוכל ויש לך קצת חיים אז הולכים לנזירים החומים כלומר prayer gulid ושם אפשר שהנזירים יעלו לך 10 נקודות חיים!!!, תוכל להמשיך להרפות שוב ושוב.., ולמהשיך אם חיים מלאים!!!

 • טיפ קטן מאוד ב wildy- צריך ריכוז לדעת להתחמק כלומר... אם נגמר לך האוכל ואתה באמצא ה wildy עם עם בגדים ממש טובים ואין משהו שיעזור לך, ואתה רואה קוסם או קשת חזקים מתרקבים (אני אומר קוסם או קשת כי הם יכולים ממרחק וקוסם זה הדבר הכי טוב לדעתי...!), אז אתה יכול לרוץ בשיא עוצמה בין העצים והיריב יתקע כל שניה בעצים, אז אתה תתרחק ממנו והקסם לא יפגע...!, ואל תשכח לעשות הגנה מפני קסמים  :) 
 •  הטיפ הזה הוא טיפ די רמאותי אבל נחמד וטוב מאוד...
  והוא... אם אתם נמצאים בתחילת הגבול דרך השביל של ורוק וודאי נתקלתם כבר בבעיה המעצבנת הזאת שאתם ממש רוצים להרוג כבר משהו ברמה שלכם אך הוא רק עומד בפינה ומחכה שאיזה NOOB יבוא..., אז בקיצור הטיפ הוא איך להוביל אותו לתוך הגבול... אז בסה"כ מה שאתם צריכים לעשות זה לעשות tarde על האיש שתרצו וללכת קצת לגבול, האיש התמים יחשוב רוצים להביא לו אוכל או משהו אז הוא וודאי יסכים להצעה של ה-tarde ואז שאתם תיהיו כבר בתוך הגבול, אוטומטי השחקן שלו ייגרר למקום שאתם נמצאים בו להסכמת ה-tarde, ואז הוא כבר נפל לרשת זאת אומרת הוא יהיה לידכם וזאת תיהיה ישר ההיזדמנות הנחשקת להרוג אותו!!! מואהאהאה!!!! :)


   

  בקרוב יהיה עוד טיפים על - wildy ....
הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים